Świat Medycznej Marihuany ZIELONE NEWSY

Chłopiec cierpiący na autyzm zaczął mówić po dwóch dniach kuracji olejkiem CBD[VIDEO]

autystyczny chłopiec

Jak donosi Yahoo News, rodzice autystycznego chłopca, którzy każdego dnia zmagają się z trudną sytuacją zdecydowali się podać swojemu synowi kannabidiol, którego cudowne działanie sprawiło, że chłopiec zaczął mówić dosłownie po dwóch dniach kuracji olejkiem CBD.

U Kalela Santiago w wieku 10 miesięcy zdiagnozowano rzadką postać raka zwaną nerwiakiem niedojrzałym. Po kilku ciężkich terapiach ostatecznie zdiagnozowano u niego ciężki autyzm, który uniemożliwił mu mówienie.

Według relacji ojca, chłopiec miał dziwne, niepokojące odruchy oraz nie był w stanie mówić. Nieco później wraz z małżonką odkrył szkółkę terapeutyczną znajdującą się niedaleko ich miejsca zamieszkania. Podano tam chłopcu olejek kannabidiolowy, który może mieć spory potencjał w leczeniu zaburzeń psychicznych, w tym właśnie autyzmu.

Już po dwóch dniach terapii z olejkiem CBD, autystyczny chłopiec był w stanie mówić. Jego rodzina nie mogła w żaden sposób opisać emocji, jakie odczuwała gdy usłyszała słowa wypowiedziane przez chłopca. Podobno pierwsze co powiedział, to że bardzo kocha swoją mamę.

Historia tego chłopca to tylko jeden z wielu przypadków, w których po raz kolejny olej kannabidiolowy stał się furtką ku wybawieniu z codziennego cierpienia.

Wskaźniki autyzmu rosną w całym kraju, być może z powodu lepszych systemów nadzoru, czynników środowiskowych lub innych czynników. Niemniej jednak w najlepszym interesie naszego społeczeństwa leży, abyśmy zrobili wszystko, co w naszej mocy, dla osób żyjących z zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD). Chociaż wzrost rozpowszechnienia ASD jest nowym zjawiskiem, możemy chcieć zbadać niektóre bardzo stare, tradycyjne środki zaradcze, aby dodać do naszego zestawu możliwych interwencji.

To cudowne uzdrowienie jest wielką radością i nadzieją dla wszystkich, którzy zmagają się z problelem jakim jest ASD. Mamy ogromne nadzieję, że jak najwięcej ludzi zostanie wyleczonych ze swoich chorób i schorzeń, a konopie będą doskonałą alternatywną dla kuracji i leczenia wielu przypadłości.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać