Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Zaklinacz konopi wpadł podczas prac na plantacji. Głaskał je i szeptał.

plantacja marihuany w szczytnie

Szczytnicka policja ujawniła ponad 150 krzewów konopi indyjskich. Zaklinacz Konopi wpadł podczas prac na plantacji podczas pielęgnacji swoich roślin.

33 letni mieszkaniec Warszawy usłyszał zarzut uprawy ponad 150 krzewów konopi indyjskich. Plantacja miała mieścić się na terenie gminy Szczytno.

Podczas działań realizacyjnych związanych z namierzeniem na przyleśnych nieużytkach gminy Szczytno plantacji konopi indyjskich, policjantom udało złapać plantatora na gorącym uczynku podczas prac prowadzonych w nielegalnym ogródku. Z zeznań policjantów wynika, że mieszkaniec warszawy był bardzo staranny i dokładny.

Kryminalni działali bardzo dyskretnie, dzięki czemu podejrzany bez obaw poruszał się z latarką na szyi pośród aromatycznych krzewów. Chwile później został zatrzymany i skuty w kajdanki niczym niebezpieczny kryminalista.

Zaklinacz Konopi wpadł podczas prac

Plantator głaskał swoje rośliny pieszczotliwie szepcząc przy tym „ale małe urosłyście. Mężczyzna był w kompletnym zaskoczeniu, nie spodziewał się wizyty smutnych panów w swoim zaczarowanym ogrodzie, gdzie czuł się bardzo pewnie. Jak twierdzi sam ogrodnik – jeżeli okazuje się roślinom serce one odpłacają dorodnym wyglądem. Szkoda, że serca nie okazali smutni panowie kiedy zakuwali go w kajdanki.

Podczas wyjaśnień zatrzymany plantator tłumaczył, że w tym miejscu znalazł się całkiem przypadkiem bo jak twierdzi wybrał się on na spacer z Warszawy!

„Troskliwy Ogrodnik” został osadzony w policyjnej celi, a jego zaczarowany ogródek został zabezpieczony. We wtorek 33 latek usłyszał zarzut uprawy ponad 150 krzewów konopi innej niż włókniste. Za taki czyn przewidziana jest kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać