Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów

WeedFest 2023 – poznaliśmy datę kolejnej edycji największych w Polsce targów konopi

WeedFest 2023

WeedFest 2023 – poznaliśmy datę kolejnej edycji największych w Polsce targów konopi. Będzie to czwarta edycja wydarzenia, które w tym roku było największym konopnym eventem w Polsce. Już dziś wiemy, że WeedFest 2023 będzie jeszcze większy i jeszcze lepszy. Tym razem wydarzenie zajmie cztery piętra D. T. Bracia Jabłkowscy w Warszawie oraz powiększy się o strefę zewnętrzną na placu przed budynkiem D. T. Braci Jabłkowskich. Oto więcej informacji.

WeedFest 2023 – poznaliśmy datę kolejnej edycji największych w Polsce targów konopi

WeedFest wyrósł w tym roku na największe targi konopi nad Wisłą. Tak pisaliśmy o wydarzeniu w materiale podsumowującym tegoroczną edycję:

„Wszystko miało miejsce w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w ścisłym centrum Warszawy. Na trzech poziomach (parter + dwa piętra) swoje produkty oraz usługi prezentowało dziesiątki firm z Polski i całego świata. Można było zapoznać się z nowościami prezentowanymi przez firmy rodzime jak i te zagraniczne. Spektrum produktów oferowanych przez wystawiające sie firmy było ogromne. Można było znaleźć wszelkie produkty konopne takie jak susze, olejki, ekstrakty oraz inne formy przyjmowania kannabinoidów, były także stoiska klinik zajmujących sie terapiami konopnymi, stoiska ze sprzętem do konsumpcji ziela, nasiona oraz różnego rodzaju sprzęt uprawowy, konopne kulinaria i przepisy i cała masa innych konopnych atrakcji.”

Plaża w strefie relaksu, bardzo wartościowe panele oraz wykłady, strefa growerska z licznymi wykładami dot. uprawy konopi, wybory Miss i Mistera WeedFest 2022, strefa gastro, oraz niesamowity klimat wnętrza D. T. Braci Jabłkowskich – wszystko to sprawiło, że tegoroczne wydarzenie było na najwyższym poziomie.

Pełną relację znajdziesz T U T A J.

A w tym roku organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji. Przede wszystkim wydarzenie się powiększy o kolejne piętro, których w tym roku będzie 4 (4 piętra na 4. edycję)

WeedFest ’23 – znamy datę

Kolejna, 4. edycja targów odbędzie się w dniach 27-28.05.2023, czyli w ostatni weekend maja. Miejsce pozostaje bez zmian – D.T. Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

weedfest 2023Kolejna edycja zostanie dodatkowo wzbogacona i rozbudowana. Aż do samego wydarzenie będziemy co jakiś czas informować o nowościach zaplanowanych na WeedFest 2023.

Już na start możemy ujawnić, że WF’23 to:

-Strefa Pacjenta

-dodatkowa przestrzeń przed budynkiem

-wydarzenie rozrośnie się o dodatkowe piętro

Oczywiście są to nowości, nie zabraknie także stoisk firm z branży konopi z całym spektrum produktów, wykładów, paneli, strefy chill, strefy gastro, strefy growerskiej, wyborów Miss i Mistera WF IV oraz kilku niespodzianek, o których poinformujemy niebawem.

Warto dodać, że przez pierwsze 3 edycje wydarzenia, przed budynkiem, w którym sie odbywa czyli D. T. Bracia Jabłkowscy trwał niekończący się remont. Skutkowało to słabszą widocznością wydarzenia, fatalnym wejściem przez budowę, ogólnymi utrudnieniami oraz brakiem możliwości adaptacji placu przed budynkiem na potrzeby wydarzenia. Jednak ta sytuacja przeszła niedawno do historii dzieki czemu będzie sprawniej, lepiej i przyjemniej.

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenie – T U T A J.

Strona wydarzenie na Facebook – T U T A J.

Do zobaczenia w maju!

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać