Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

Targi konopne Kanaba Fair 4 już 11 i 12 maja w Krakowie

Kanaba Fair

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów Kanaba Fair, które do tej pory odbywały się w Warszawie. Tym razem, po za zmianą lokalizacji na Kraków, organizatorzy szykują znacznie większe przedsięwzięcie oraz szereg ciekawych atrakcji. Oprócz strefy z wystawcami będzie można spotkać się przedstawicielami organizacji pro-konopnych, odpocząć w strefie chill przeglądając imponujące kolekcje winyli, posłuchać interesujących wykładów o tematyce konopnej czy też obejrzeć polski film dokumentalny na temat medycznej marihuany –  “Podziemie nadziei”.

Kanaba Fair to inicjatywa, która stawia na wielopoziomowy rozwój branży konopnej w Polsce. Integruje grona entuzjastów konopi od strony biznesowej jak i zwykłych odbiorców, konsumentów, zwolenników legalizacji, tworząc wspólne forum edukacji, wymiany myśli, usług czy towarów. Oprócz strefy handlowej imprezie towarzyszą różnego rodzaju aktywności edukacyjne oraz rozrywkowe. Nadchodząca edycja odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji Hotelu Forum w Krakowie – Forum Wydarzeń, przy ul. Marii Konopnickiej. Przestrzeń została podzielona na 6 sektorów.

Co znajdziemy na Kanaba Fair 4?

☘️ Strefę Growera – wszystko, co potrzebne do uprawy

☘️ Strefę „Wszystko z konopi” – żywność, olejki CBD, kosmetyki, medykamenty, tekstylia, literatura i wiele więcej

☘️ Strefę edukacyjną – warsztaty i wykłady o tematyce konopnej

☘️ Strefę Food, w której znajdziecie przysmaki od Najedzeni Fest

☘️ Strefę Talk & drink – tutaj spokojnie omówisz biznesy przy konopnym piwie lub drinku

☘️Strefę Chill – tutaj odpoczniesz, poznasz aktywistów z różnych organizacji oraz w spokoju przejrzysz imponującą kolekcję winyli od Krakowska Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset

Nadchodząca edycja będzie wzbogacona udziałem partnerów:

  • Krakowska Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset – największa i najlepsza w południowej Polsce cykliczna giełda płyt winylowych, cd i kaset. Miejsce spotkań melomanów, kolekcjonerów i fanów gdzie raz w miesiącu wystawcy z całego Kraju kupują, sprzedają, rozmawiają i wymieniają się wszelkimi nośnikami muzyki. Znajdziecie ich w strefie Chill.                                       
  • Festiwal kulinarny Najedzeni Fest! To pierwsza tego typu inicjatywa w Krakowie. Jej celem jest cykliczne prezentowanie najciekawszych inicjatyw kulinarnych, w tym nowych restauracji i barów, warsztatów gotowania, wykładów. A wszystko wokół znakomitego jedzenia i poznawania nowych smaków. Znajdziecie ich w strefie Food.

Data: 11 – 12 maja.

Godziny otwarcia: sobota od 11:00 do 19:00, niedziela od 11:00 do 18:00.

Miejsce: Forum Wydarzeń w Hotelu Forum, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków.

Wstęp: bezpłatny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/287871071921688/

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać