Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Osowa Góra: Deal pod oknem dzielnicowych.

Deal pod oknem dzielnicowych

Podczas odprawy służbowej dzielnicowych z Osowej Góry, zauważyli oni dwóch podejrzanie zachowujących się mężczyzn, którzy znajdowali się w pobliskim lasku. Funkcjonariuszy zainteresowało dziwne zachowanie oraz miejsce spotkania, więc postanowili to jak najszybciej sprawdzić. Jak się okazało, pod oknem dzielnicowych odbywał się deal.

Policjanci szybko opuścili odprawę i przez zaplecze budynku rewiru dzielnicowych wyszli prosto w stronę pobliskiego lasu. Mężczyźni byli zajęci rozmową, więc nie próbowali nawet uciekać. Podejrzanymi okazali się 25-letni mieszkaniec Bydgoszczy oraz 22-letni mieszkaniec powiatu sępolińskiego – prawdopodobnie właśnie dlatego nie zdawali sobie sprawy, że są tuż obok komisariatu policji.

Decyzję policjantów o sprawdzeniu dwójki mężczyzn uzasadnia fakt, że nieopodal znajduje się też szkoła, więc ich czujność pod kątem handlu narkotykami jest bardzo duża. I tym razem ich policyjny nos nie zawiódł. Przy 25-latku ujawniono „działkę” marihuany, z kolei 19-latek posiadał przy sobie 59 gramów suszu.

Obaj mężczyźni zostali natychmiast zatrzymani, a posiadany przez nich susz zabezpieczony i przewieziony do policyjnego laboratorium, gdzie analiza potwierdziła, że jest to marihuana. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać