Ciekawostki Zielonego Świata Świat Palaczy ZIELONE NEWSY

Missing Puzzles 420 – klasyczna rozrywka dla miłośników konopi

Missing Puzzles 420

Szukasz prezentu dla fana konopi? A może gustujesz w rozrywce na poziomie? Powodów by sprawić sobie Missing Puzzles 420 może być wiele, jednak w każdym przypadku będzie to wybór trafiony. Missing Puzzles we współpracy z Cabin7, cenioną artystką z Las Vegas, przedstawiają wspólny projekt spod szyldu 420. Są to pierwsze na świecie puzzle składające się z 420 elementów wysokiej jakości, na których umieszczono prace z motywami konopnymi autorstwa Cabin7, ich układanie to świetna zabawa oraz rewelacyjne ćwiczenie dla mózgu. Lubicie układać puzzle?

Missing Puzzles 420 – klasyczna rozrywka dla miłośników konopi

Układanie puzzli to klasyczna rozrywka na całe godziny. Świetna zabawa, a przy okazji jest to dobre ćwiczenie dla mózgu: trening spostrzegawczości, pamięci krótkotrwałej i wzrokowej oraz rozwój myślenia kreatywnego. Dodatkowo ćwiczy się cierpliwość i koncentrację, a praca nad ułożeniem puzzli przypomina medytację – można się odciąć od świata i skupić tylko na układaniu kolejnych elementów.

Natomiast Missing Puzzles to limitowane serie puzzli inspirowanych współczesną kulturą, skateboardingiem, graffiti, ilustracją, designem, fotografią. Przeznaczone dla osób dorosłych, do celów rozrywkowych i kolekcjonerskich. Nie nadają się do spożycia przez ludzi.

Missing Puzzles Przy współpracy z Cabin7, artystką z Las Vegas, która lubi w swoje prace wplatać nienachalne motywy konopne, stworzyli pierwsze na świecie puzzle zawierające 420 elementów stworzone dla wszystkich kochających chill, naturę i nasze kochane roślinki.

„Mountain Chill”  oraz  „Chill out plant lady” – to tytuły dwóch ilustracji od Cabin7,  które rozbito na 420 elementów. Obie znajdziesz T U T A J. Sprawdź też Instagrama Missing Puzzles 420 T U T A J, znajdziesz tam także inne projekty MP.

Oba motywy są w naszej opinii bardzo ciekawe i klimatyczne, a motywy konopne są przemycone w przemyślany i nienachalny sposób, co bardzo lubimy.

Puzzle zostały wydane w limitowanym nakładzie 150 sztuk, składają się z 420 elementów, a rozmiar ułożonych puzzli to 63,5 x 50,8 cm – całkiem spory obrazek. Jakość wykonania jest wysoka (stay high!), a elementy są solidne i nie zniszczą się nawet gdy je ułożysz 420 razy!

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać