Ciekawostki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Mike Tyson: Wraz z moim wspólnikiem palimy towaru za $40,000 miesięcznie

Mike Tyson

Jak już wiadomo Mike Tyson prowadzi własną uprawę konopi indyjskich w południowej Kalifornii. Praktycznie codziennie publikuje na swoim Instagramie zdjęcia w towarzystwie tłustych bluntów. Ale ostatnio, w jednym z wywiadów zdradził ile trawy wypala wraz ze swoim wspólnikiem w ciągu miesiąca.

Mike Tyson przyznał podczas podcastu „Hoboxin’ with Mike Tyson” , że nie stroni od palenia marihuany. Podczas rozmowy zdradził także, ile marihuany wypala w ciągu miesiąca wraz ze swoim wspólnikiem Eenem Brittonem, który razem z Tysonem prowadzi sporą uprawę marihuany w południowej Kalifornii. Prowadząc taki biznes nie tylko zarabia duże pieniądze, ale może także zaspokoić swoje własne potrzebny, jako konsumenta marihuany.

View this post on Instagram

The Original OG. Link in bio.

A post shared by Tyson Ranch™️ (@tysonranchofficial) on

„Wraz z moim wspólnikiem palimy towaru za $40,000 miesięcznie”

„Ile wypalamy? Towaru za blisko $40.000 miesięcznie”

– powiedział Mike Tyson.

Z wypowiedzi „Bestii” wynika, że wraz ze swoim wspólnikiem w ciągu miesiąca wypalają towaru za ponad 33 tys. funtów, co daje ponad 150 tys. złotych.

Mike Tyson zdradził również swoje najbliższe plany – zamierza on wykorzystać kalifornijskie, liberalne przepisy związane marihuaną w Kalifornii. Wpadł on na pomysł zbudowania kompleksu wypoczynkowego, w którym turyści z całego świata będą mogli spokojnie wypoczywać i popalać jego zioło.

Obiekt miałby zajmować powierzchnię 160 hektarów i sprawiać ogromne wrażenie. Mike wymyślił już nawet nazwę swojego wymarzonego kurortu: „Lollapalooza of cannabis”. Chcielibyście tam pojechać?

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać