Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Opoczno: zawrócił na widok policjantów kontrolujących jego kolegów, posiadał marihuanę

Młody mieszkaniec Opoczna miał ogromnego pecha, kiedy zawrócił na widok policjantów kontrolujących jego kolegów zatrzymany w związku z posiadaniem suszu konopi. Teraz grożą mu 3 lata więzienia.

Funkcjonariusze z komendy policji w Opocznie podczas rutynowych czynności znaleźli przy 19-letnim mężczyźnie 6 gramów Marihuany. Zdarzenie miało miejsce w niewielkiej miejscowości Opoczno dnia 15 lutego o godzinie 18:30. Policjanci, patrolując przydzielony im teren, postanowili zatrzymać oraz skontrolować pojazd, w którym przebywało trzech mężczyzn.

Podczas kontroli oczom policjantów ukazał się młody mężczyzna, który podszedł do samochodu, jednak na widok policjantów szybko zawrócił. Policjanci nie zastanawiali się długo nad zatrzymaniem młodego mężczyzny.

Po przeszukaniu stało się jasne, dlaczego chłopak nie chciał mieć kontaktu z policją. Znaleziono przy nim 7 woreczków strunowych z suszem roślinnym. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że jest to łącznie 6(?) gramów marihuany. Posiadacz nielegalnego towaru został zatrzymany do wyjaśnienia. Postawiono mu zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu aż 3 lata więzienia.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać