Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Hiszpania: Uciekając przed służbami porzucili ponad tonę haszyszu na plaży [wideo]

tonę haszyszu

Do niecodziennego wydarzenia doszło na jednej z plaż w Hiszpanii, na którą wpadła motorówka. Jej właściciele uciekli w głąb lądu porzucając na plaży motorówkę i znacznie ponad tonę haszyszu, który przemycali. Całą sytuację i sceny rodem z filmu akcji zarejestrowała kamera.

Hiszpania: Uciekając przed służbami porzucili ponad tonę haszyszu na plaży

Operacja ujęcia przemytników przez oddział hiszpańskiej Guardia Civil (hiszp. Straż Obywatelska)  odbyła się w zeszły piątek ok. godz. 4 rano u wybrzeży Majorki. Funkcjonariusze zauważyli łódź przemytników, płynącą z dużą prędkością od strony Afryki Północnej.

Hiszpańskie służby dokonali zatrzymania trzech mężczyzn, którzy motorówką transportowali ponad tonę haszyszu. Przemytnicy gdy tylko zorientowali się, że są obserwowani chcieli początkowo uciec organom ścigania. Na filmie z policyjnej akcji widać, że po krótkim pościgu postanowili porzucić kontrabandę na plaży, a następnie rzucić się do ucieczki między zaskoczonymi plażowiczami.

Ścigani ukryli się w jednym z pobliskich hoteli jednak dość szybko zostali ujęci. Służby przejęły 1,2 tony haszyszu oraz motorówkę, na której się znajdował.

https://twitter.com/i/status/1649759962753540098

 

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać