Świat Konopi Przemysłowych Świat Zielonego Biznesu ZIELONE NEWSY

Hala uprawowa na wynajem – zostań producentem kwiatów konopi bez ponoszenia dużych kosztów inwestycji

Hala uprawowa na wynajem

Hala uprawowa na wynajem – zostań producentem kwiatów konopi bez ponoszenia dużych kosztów inwestycji wynajmując w pełni przygotowaną i gotową do uprawy halę wyposażoną w nowoczesny sprzęt uprawowy. Budynek oprócz głównej hali uprawowej oraz mniejszej przeznaczonej na wegetacje roślin, posiada także spore zaplecze gospodarcze oraz osobna suszarnie dla gotowych roślin po zbiorach. To ciekawa oferta dla przedsiębiorców, którzy chcą spróbować swoich sił w branży konopi zostając ich producentem bez ponoszenia ryzyka związanego ze sporą inwestycją. Oto więcej informacji.

Hala uprawowa na wynajem – zostań producentem kwiatów konopi bez ponoszenia dużych kosztów inwestycji

Rynek konopi stale się rozwija zarówno w Polsce jak i Europie oraz na całym świecie. Jest to rynek bardzo ciekawy ale i zmienny oraz często niepewny dla nowych inwestorów. Szczególnie w kontekście wydarzeń w branży konopi z ostatnich miesięcy oraz obecnej ogólnej sytuacji gospodarczej. Dlatego zrozumiałe są obawy przed zainwestowaniem kilkuset tysięcy złotych we własny obiekt uprawowy w sytuacji kiedy inwestor nie jest w stanie przewidzieć jak rynek konopi będzie wyglądał za rok.

Pojawiła się właśnie atrakcyjna oferta, która niejako wychodzi na przeciw przedsiębiorcom chcącym spróbować swoich sił w konopnej produkcji jednak obawiających się zbytniego ryzyka inwestycyjnego.

Oferta dotyczy wynajmu gotowej do uprawy i w pełni wyposażonej w bardzo nowoczesny sprzęt do uprawy konopi taki jak oświetlenie Led najnowszej generacji (lampy typu SMD), systemy nawadniania roślin, dostarczania Co2 czy wentylacji oraz cyrkulacji powietrza.

Hala uprawowa na wynajem – Specyfikacja obiektu

Główna częścią obiektu jest oczywiście hala uprawowa o powierzchni 130 m2 z czego 100 m2 to powierzchnia uprawowa. Hala wyposażona jest w nowoczesne lampy LED firmy Lumatek z regulacją mocy oraz symulacja wschodu oraz zachodu słońca. Hala wyposażona jest w system nawadniania roślin, cyrkulatory powietrza, system Co2 oraz wydajne systemy wentylacji.

Obiekt posiada także pomieszczenie uprawowe przeznaczone na wegetację roślin co pozwala przygotować dorodne i gotowe do kwitnięcia rośliny jeszcze w trakcie trwania poprzedniej uprawy, które sie następnie tylko przenosi na halę gdzie będą kwitły.

Obiekt wyposażony jest także w suszarnie.

Na obiekcie zainstalowany jest system kamer z dostępem online 24h. Obiekt strzeżony przez firmę ochroniarską.

Dodatkowo na terenie obiektu jest kilka pomieszczeń gospodarczych do dowolnego wykorzystania, maja od od kilku do kilkunastu m2.

Co ważne w dzisiejszych czasach – na podstawie obowiązującej umowy obowiązują stawki za energię elektryczna oraz gaz, stawki ustalone w zeszłym roku obowiązują do końca 2023, zatem nie trzeba się obawiać nagłych wzrostów ich cen.

Obsługa produkcji

Nie masz ludzi do pracy przy produkcji konopi? Oferta zawiera opcjonalnie możliwość zatrudnienia Master Growera oraz Growera, którzy na tym obiekcie już pracowali z powodzeniem wytwarzając produkt klasy premium.

Lokalizacja i szczegóły

Obiekt znajduje się w Kielcach i jest gotowy do najmu od 1.11.2022

Mozliwość wynajmu hali z całą infrastrukturą na 1 lub więcej cyklów uprawowych.

Więcej informacji oraz kontakt do właściciela: etryx@wp.pl

 

3 komentarze
 1. Mateusz 2 lata ago
  Reply

  podany adres mailowy nie działa

  • Teone 1 rok ago
   Reply

   dzieki, juz zostal poprawiony.

 2. Daniel 1 rok ago
  Reply

  Hej tez posiadam dwie hale murowane bez okien dobrze odizolowane z zapleczem gospodarczym toaleta i dużym poddaszem wysokim może ktoś zainteresowany wynajmem Wielkopolska

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać