Świat Medycznej Marihuany ZIELONE NEWSY

Dostępność medycznej marihuany – luty i marzec 2021

Dostępność medycznej marihuany

Jak wygląda dostępność medycznej marihuany w tym oraz następnym miesiącu? Do aptek wrócił Red No2, wiemy także jak będą wyglądały następne dostawy zarówno od Spectrum Therapeutics jak i Aurora Polska. Oto kilka informacji przydatnych dla pacjentów i lekarzy.

Dostępność medycznej marihuany w lutym i marcu 2021

Przez pierwsze dwa tygodnie lutego, w aptekach na terenie kraju dostępne były dwa susze od Aurory tj.:

-Aurora Cannabis Flos 20% THC

-Aurora Cannabis Flos 22% THC

Oba produkty są nadal dostępne i nic nie wskazuje na to, aby mogło ich zabraknąć. Niestety, jak informowaliśmy w naszym wczorajszym materiale, co do produktów Aurory pojawiło się kilka zastrzeżeń. Więcej na ten temat przeczytasz w naszym artykule T U T A J.

Od przedstawiciela Aurora Polska dowiedzieliśmy się, że kolejna dostawa planowana jest na połowę marca. Dowiedzieliśmy się także, co jest bardzo ważne dla pacjentów, że od marca produkty tego producenta będą znacznie lepszej jakości. Nowa seria trafiła już na rynek niemiecki pod nazwą Pedanios 20 i Pedanios 22 (odpowiedniki Aurora Cannabis Flos 20 i 22) i pacjenci oceniają ją lepiej niż do tej pory. Przy następnej dostawie produkty te trafią także na nasz rynek.

W połowie lutego do aptek ponownie trafił susz Red No2 od Spectrum Therapeutics. Początkowo trafił z hurtowni do aptek w dużych miastach lecz na chwile obecną nie powinno być problemu z realizacją recepty na terenie całego kraju.

Od przedstawiciela Spectrum Therapeutics dowiedzieliśmy się, że w ciągu najbliższych tygodni do polski trafi łącznie 25 kg suszu, natomiast pod koniec marca planowana jest dostawa 50 kg suszu Red No2.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać