Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Brat wiceministra sprawiedliwości Filip J. zatrzymany z marihuaną

zatrzymany z marihuaną

Filip J. zatrzymany z marihuaną

Brat wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego został wczoraj zatrzymany z marihuaną. Europoseł PiS wypowiedział się już o sprawie. Zatrzymany wczoraj Filip J. jakiś czas temu próbował swoich sił w rapie jako Filu (FiluJKey), co ciekawe jego najpopularniejszy utwór nosi tytuł „Weed Love”. Oto jak doszło do zatrzymania oraz czy brat polityka został potraktowany tak jak każdy inny obywatel w tej sytuacji.

Jak poinformowało radio RMF FM, 21-latek razem wraz ze znajomym przechodzili przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Zauważył to patrol policji i po chwili panowie zostali wylegitymowani, a także przeszukani. Przy Filipie, który jest bratem wiceministra sprawiedliwości oraz europosła PiS Patryka Jakiego, znaleziono marihuany. Następnie zatrzymany razem z funkcjonariuszami udali się do jego miejsca zamieszkania gdzie zatrzymany wydał funkcjonariuszom posiadane 6,5 grama marihuany i 0,3 grama haszyszu. Filipowi J. przedstawiono zarzuty posiadania narkotyków. Przyznał się do winy i po złożeniu zeznań został zwolniony do domu.

W sprawie wypowiedział się Patryk Jaki:

Mam z nim niewielki kontakt. Mój brat jest dorosły i bierze odpowiedzialność za to co robi. Został potraktowany jak każdy. Nie popieram nawet małej ilości marihuany, którą miał mieć przy sobie. Nawet jeśli wiem, że w wielu państwach to nie jest karane. Jedyne odstępstwo powinno dotyczyć celów medycznych. 

-powiedział polityk

Z tej wypowiedzi wnioskujemy, że jego świadomość w kwestii marihuany jest żadna.

Brat europosła nie kryje się z używaniem konopi. Aktywnie udziela się na forach o tematyce konopnej, a jego muzycznej karierze największą popularnością cieszy się numer pt.: „Weed Love„, który jak się łatwo domyślić jest o jego miłości do ziela.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać