Świat Palaczy ZIELONE NEWSY

4 powody dla których palacze marihuany są najlepszymi przyjaciółmi.

Jakie są powody dla których palacze marihuany są najlepszymi przyjaciółmi? Wiesz jak mówią – przyjaciel z ziołem to w rzeczy samej przyjaciel, ale to nie tylko błahe powiedzonko, to fakt. Lista dowodów potwierdzająca tę tezę ciągnie się bardzo długo. Wypełniona jednymi z najbardziej serdecznych i otwartych ludzi jakich możesz spotkać społeczność konopna dogada się z prawie wszystkimi niezależnie od tego jaką historię masz za sobą oraz tego czy palisz trawę czy nie.

Czy zielarze są jedynym typem przyjaciół jakich potrzebujesz ? Oczywiście że nie, nie jesteśmy sektą. I mało nas obchodzi czy palisz czy nie – i tak zaproponujemy Ci bucha.

Głównym powodem takiego zachowania jest ogólna postawa dbania o osoby w naszym otoczeniu. Ostatnią rzeczą jaką chcemy robić jest wytwarzanie złych wibracji. Chcemy podnieść Cie na duchu, tak jak nasze ulubione zioło podnosi nas.

Tak więc jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebował ziomka, aby się razem wyluzować, lub wypłakać wszystkie żale, wiedz, że jesteśmy tu dla Ciebie. To jednak nie jest nawet połowa tego, co mamy do zaoferowania. Przed Tobą 4 główne powody, dla których palacze marihuany są najlepszymi przyjaciółmi.

1. Palacz nie osądza.

Ze wszystkich powodów dla których warto przyjaźnić się z palaczem chyba najważniejszym jest fakt że użytkownicy konopi nie osądzają. Jasne, możemy spojrzeć z byka jeśli uślinisz nam blunta, czy z niedowierzaniem unieść brew słuchając głupotek o jakich mówisz spalonym będąc, ale, gdy dochodzi do życiowych wyborów i wierzeń to tak długo jak długo nas nie dotykają, uważamy że to nie masz interes.

Nie znaczy to jednak że nic nas nie obchodzi. Widzimy po prostu różnicę pomiędzy osądzaniem a nie zgadzaniem się. W końcu jako palacze jesteśmy jedną z najczęściej osądzanych grup na świecie, jest też sporo osób które się z nami nie zgadzają, dlatego wiemy dokładnie jakie to uczucie i nie stawiamy osób z naszego otoczenia w obliczu takich sytuacji.

2. Palacz potrafi się dzielić

Dzielić się, znaczy dbać. I jakkolwiek dziecinnie by to nie brzmiało, wielu dorosłych ciągle nie pojmuje tej koncepcji. Palacze za to, są z nią zapoznani bardzo dobrze i dlatego jesteśmy najlepszym materiałem na ziomka.

Jeśli masz zły dzień i czujesz się bezużyteczny chętnie zawiniemy grubego lolka i wykurzymy Twoje problemy; jeśli jesteś głodny to zwykle mamy mnóstwo przekąsek, nie wspominając o tym że najlepiej wiemy gdzie najsmaczniej zjeść na mieście.

Palacze nigdy nie będą żałować Ci czasu, niezależnie czy chcesz dać upust smutkom czy pogadać o zupełnych bzdurach zawsze chętnie Cie wysłuchamy. I chociaż wydaje się to bardzo niewielką rzeczą to czas jest bardzo cenny i jest sporo ludzi którzy nie będą mogli poświęcić Ci nawet pięciu minut.

3. Palacze są lojalni

lojalność nie jest cechą którą zaoferować może każdy, ale w większości przypadków możesz zaufać palaczowi. A oto i dowód jakiś rok temu strona randkowa my420mate.com skupiająca szukające towarzystwa osoby palące konopie przeprowadziła  wśród 25% z 4500 swoich użytkowników ankietę. Jedno z pytań stawiało użytkowników przed wyborem oddania lub nie oddania portfela ze 100$ banknotem jego właścicielowi. Wyniki były bardzo pocieszające – 99,2%  ankietowanych zwróciło by portfel w ręce właściciela.

4. Palacze są otwarci na nowe doświadczenia

miałeś kiedyś przyjaciela który odmawiał wychodzenia i próbowania nowych rzeczy ? Więc zdajesz sobie sprawę z tego jak frustrujące potrafi być przebywanie w jego towarzystwie.

Nie zrozum mnie źle, palacze też mają swoje granice, ale jeśli chcesz wybrać się zobaczyć nowy film, który wydaje się być niewiarygodnie lamerski, czy też sprawdzić dopiero co otwartą restauracje to jesteśmy tu dla Ciebie. Oczywiście możemy przed ty potrzebować bucha lub dwóch dla nabrania motywacji i pokonania niepewności, ale bardzo rzadko odpuszczamy możliwość spróbowania nowych doświadczeń

 

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać