Ciekawostki Zielonego Świata Świat Zielonego Kina i Muzyki ZIELONE NEWSY

Popek chce zostać politykiem i zalegalizować medyczną marihuanę

Raper, muzyk i zawodnik MMA – Popek chce zostać politykiem i zalegalizować medyczną marihuanę. Bardzo kontrowersyjny artysta o demonicznym wyrazie twarzy rozważa start w wyborach do Sejmu! 

W jednym z wywiadów w serwisie YouTube, 39-cio letni Popek, a właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw przyznał – Będę politykiem, bo startuję na posła. Nie zdradzę nic więcej, nie zdradzę, z jakiej partii”.

Wstępne, polityczne negocjacje

Urodzony w Legnicy, 39-letni artysta, były członek znanego, ulicznego składu FIRMA, założyciel głośnej formacji Gang Albanii, szalony YouTuber z wytatuowanymi oczami i skaryfikacją obejmującą połowę jego twarzy, aktualnie uczestnik programu „Taniec z gwiazdami” postanowił wystartować w wyborach do Sejmu, miałby startować z listy partii Wolność, której liderem jest Janusz Korwin-Mikke.

Nieformalne rozmowy między artystą a liderem partii Wolność miały odbyć się pod koniec września 2017 roku. Jak powiedział sam Korwin-Mikke w wywiadzie dla SE.PL, – „W partii panuje pełna decentralizacja. Rozmawiałem z panem Popkiem i zrobił na mnie dobre wrażenie. On oczywiście odgrywa na scenie potwora i za to mu płacą. Ale ja traktuję to jako pozę”.

(Fot. Facebook / Cosmo Pub)

Janusz Korwin-Mikke przyznał również – „Jeżeli któryś okręg zdecyduje się na przyjęcia na listy pana Popka, to pan Popek będzie kandydatem partii Wolność do Sejmu”

Popek pójdzie śladami Piotra Liroy-Marca?

Aktualnie Popek zdradził, że zamierza skończyć z muzyczną karierą i poważnie zająć się realną polityką, która naprawdę wpłynie na sytuację w naszym kraju. – „Za pięć lat sam wchodzę w politykę” – powiedział Popek w rozmowie z redaktorką serwisu Przeambitni.

Podobnie jak Liroy, jego głównym celem będzie walka o medyczną marihuanę, a dokładniej  konopny olej RSO (Rick Simpson Oil), który pomaga w walce z nowotworami. Drugim ważnym problemem, o który chce walczyć Popek jest zniesienie podatku ze wszystkich domów dziecka!

Kryminalna przeszłość

Jak wiadomo jego przeszłość pełna jest kryminalnych zagadek, między innymi 7-letni wyrok pozbawienia wolności, którymi przechwalał się w wielu swoich utworach.

Według Polskiego prawa, osoba, która odbywała wyrok w zakładzie karnym nie może ubiegać się o mandat posła lub senatora. Jak więc znany raper zamierza realizować swoje plany?

 

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać