Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Zaprosił policjantów do mieszkania, zapomniał, że ma w nim trawkę

zaprosił policjantów

Młody mieszkaniec Wrocławia popełnił wykroczenie. W trakcie legitymowania okazało się, że nie posiada przy sobie żadnego dokumentu. Zaprosił policjantów do swojego mieszkania aby okazać im dowód osobisty. W trakcie legitymowania, funkcjonariusze zauważyli sprzęt służący do palenia oraz dwa woreczki z suszem. Mężczyzna przyznał, że jest to marihuana po czym został zatrzymany.

Zaprosił policjantów do mieszkania

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Śródmieście zauważyli, że młody mężczyzna spożywa alkohol w miejscu objętym zakazem. Postanowili porozmawiać z nim i pouczyć, że tego typu zachowanie jest wykroczeniem zagrożonym mandatem karnym w wysokości 100 złotych.

W trakcie interwencji mężczyzna oświadczył, że nie posiada przy sobie dokumentu tożsamości. Zaproponował policjantom, aby udali się z nim do mieszkania, które znajdowało się w budynku tuż obok i tam okaże dokumenty.

Zapominalski palacz?

Po wejściu do lokalu okazał mundurowym dokument, aby mogli oni potwierdzić jego tożsamość. Jednak uwagę policjantów przykuł przedmiot, który stał na podłodze jednego z pokoi. Był to sprzęt do palenia konopi. Obok znajdowało się pudełko, a w nim dwa worki zawierające susz roślinny. Młody wrocławianin przyznał policjantom, że jest to marihuana. 26-latek został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu przy ul. Grunwaldzkiej.

Tam zważono zabezpieczony w mieszkaniu susz. Policja informuje, że po podziale można byłoby z niego uzyskać aż kilkaset porcji handlowych, czyli mogło to być kilkadziesiąt gramów suszu. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc.

26-latek usłyszał zarzuty posiadania substancji odurzających, za co zgodnie z obowiązującymi przepisami, grozić może kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Wrocław

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać