Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Wielka plantacja konopi odkryta w byłej hali Gala Bingo w centrum Kettering [VIDEO]

Dzięki wspólnej pracy policji oraz lokalnych władz miasta, wielka plantacja konopi została odkryta w byłej hali Gala Bingo w centrum miasta Kettering, która ich zdaniem warta była kilkaset tysięcy funtów.

Hrabstwo Northampstonshire od dłuższego czasu zmaga się z przestępczością związaną z produkcją marihuany. W ramach współpracy władz miasta, policji oraz mieszkańców udało się namierzyć i zlikwidować sporych rozmiarów plantację, która znajdowała się w samym centrum miasta

„To co tutaj mamy, to dość bezczelna konfiguracja, zwłaszcza w środku centrum miasta Kettering”. – powiedział sierżant policji w Northamptonshire, Sean Marshall „Cała sala Gala Bingo i główny budynek są pełne tysięcy roślin”, dodał.

Uprawa mieściła się przy jednej z głównych ulic. Codziennie przechodziło tędy wiele osób, które mogło pomyśleć, że ktoś w pobliżu popala jointa. Rośliny oraz sprzęt uprawowy zostały zabezpieczone i zniszczone przez policjantów, a zespół kryminalistyczny zebrał odpowiednie dowody.

Sierżant policji w Northamptonshire Sean Marshall ostrzegł przed innymi, którzy mogą próbować założyć takie „zuchwałe” uprawy i wezwał społeczeństwo do zachowania czujności.

„Rozmiar budynku, ilość pracy, wysiłek, zorganizowanie, które zostało włożone w przygotowanie uprawy – możesz spróbować, możesz pomyśleć, że dasz radę, ale w końcu złapiemy cię i zrobimy to, co zrobiliśmy dzisiaj. ” – komentuje Marshall

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać