outdoor indica

Sezon outdoor 2020 zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kolejne zestawienie TOP 5. Tym razem są to odmiany typu outdoor indica, które dobrze sprawdzają się w uprawie zewnętrznej w środkowej europie.

1. Passion #1

outdoor indica

Passion 1 to absolutny klasyk wśród klasyków, Passion #1 autorstwa Dutch Passion to obowiązkowa pozycja każdego growera, który lubuje się w uprawie pod chmurką. Doskonale radzi sobie w naszym klimacie. 100% indica o długich pąkach o stężeniu THC na poziomie 15-18% dających przyzwoity plon. Passion pachnie cytrusami, uprawiany organicznie pachnie intensywnie i bardzo rześko. Dobrze reaguje na trening i przycinanie. Gotowa do zbiorów w pierwszej połowie października.

2. Northern Passion 2.0

outdoor indica

Udoskonalona wersja Northern Passion czyli wersja 2.0 to kombinacja dwóch legend, opisywanego wyżej Passion#1 oraz Northern Lights. Northern Passion 2.0 świetnie sobie radzi w umiarkowanym klimacie dając bardzo dobre plony. Pąki są zbite i mocno oblane żywicą. Jakość uzyskanego suszu jest bardzo dobra, zwłaszcza jak na odmiany dedykowane na zewnątrz. Powinna zadowolić nawet wymagających użytkowników.

3. Outdoor OG Kush

outdoor indica

Ta w 80% indica to legendarny OG Kush w wersji pod chmurkę. Silna odmiana z zawartością THC, która może przekroczyć 20%. Outdoor OG Kush daje dobry plon, który gotowy jest do zbioru w połowie października. Początkujący użytkownicy powinni uważać na jej moc. Aromat kwiatów jest cytrusowy i kwaskowaty z egzotycznymi tonami typowy dla OG Kush.

4. Hollands Hope

Ta w 100% indica gotowa do zbiorów jest nieco później niż jej wcześniej opisane koleżanki. Jednak Hollands Hope jest też znacznie bardziej odporna na niskie temperatury i pleśń. Ma słodki zapach. Przy stężeniu THC na poziomie ok. 15% potrafi nieźle wgnieść w fotel. Świetnie działanie przeciwbólowe, nasenne i rozluźniające. Działanie jest zdecydowanie cielesne.

5. Outdoor Afghan

outdoor indica

Outdoor Afghan to szybko kwitnąca, dedykowana do uprawy na zewnątrz, wersja jednej z najlepszych odmian indica jakie kiedykolwiek powstały. Dobrze radzi sobie w uprawie pod słońcem środkowej europy. Kwiaty mają słodki i piżmowy aromat, klasyczny dla odmian Afghani. Świetnie nadaje się do upraw na zewnątrz. Rośnie niewysoka co jest jej zaletą, pąki są intensywnie oblane żywicą. W 90% indica gotowa do zbiorów w połowie października.

Wszystkie opisane odmiany, uprawiane na zewnątrz dają dobry plon, który może wynieść od 100 do 1000 gramów suszu z rośliny. Wszystko zależy od warunków w jakich rośnie krzak oraz treningu jaki został zastosowany na roślinie.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać