Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Małżeństwo po kłótni wezwało policję, zapomnieli, że mają sporą uprawę marihuany.

Małżeństwo po kłótni wezwało policję, zapomnieli, że mają sporą uprawę marihuany.`

W Ożarowie Mazowieckim małżeństwo po kłótni wezwało policję, zapomnieli, że mają sporą uprawę marihuany. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli 453 krzewy konopi indyjskich, oraz znaczne ilości suszu. Zatrzymano 3 osoby w tym zgłaszającą.

Zgłoszenie

Gdy dyżurny komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego otrzymał zgłoszenie o nieporozumieniu, do jakiego doszło między małżonkami, na miejsce wysłana została załoga patrolowo-interwencyjna z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce zgłoszenia i rozpoczęli interwencję, wyczuli woń marihuany. Jak się okazało, przed przyjazdem mundurowych palił ją mąż zgłaszającej. Przybyli na miejsce policjanci postanowili przeszukać mieszkanie. W różnych jego częściach ujawnili susz roślinny należący do mieszkańców.

Przeszukanie

Funkcjonariusze dotarli do dalszej części budynku, ale drzwi wejściowe były zamknięte. Mieszkańcy starali się wytłumaczyć, że drzwi nie da się otworzyć, jednak policjanci nie dali tym tłumaczeniom wiary i postanowili je otworzyć. Wezwano straż pożarną, która wyważyła okno. W tym momencie drzwi od środka otworzyły się i stanął w nich mężczyzna. Za jego plecami policjanci zobaczyli profesjonalną uprawę roślin konopi w różnej fazie wzrostu.

Zatrzymanie

Funkcjonariusze zatrzymali małżeństwo oraz, jak sie okazało, brata mężczyzny. Wszyscy usłyszeli zarzut uprawy 453 krzewów konopi innych niż włókniste oraz posiadania suszu roślinnego o znacznej wadze, który został zabezpieczony do dalszych badań. Sąd zastosował wobec zatrzymanych tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

1 Comment
  1. emi 3 lata ago
    Reply

    zapomnieli…no tym to już dziury w mózgu wyrąbało 🙂

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać