Świat Ogrodników ZIELONE NEWSY

TOP 5 odmian autoflowering „indica”

TOP 5 odmian autoflowering

Tym razem przygotowaliśmy dla naszych czytelników zestawienie TOP 5 odmian autoflowering „indica”. Na zakwitnięcie odmian autokwitnących nie ma wpływu stosunek długości nocy do dnia zatem możliwe są przynajmniej dwukrotne zbiory w ciągu jednego sezonu. Rośliny te, są też stosunkowo niewysokie co pomaga je dobrze zakamuflować gdy jest taka potrzeba.

TOP 5 odmian autoflowering indica

1. Auto Mazar

TOP 5 odmian autoflowering

Automatycznie kwitnąca wersja odmiany Mazar to już jedna z legend. Auto Mazar produkuje spore, pokryte żywicą i zbite kwiaty o bardzo przyjemnym aromacie. W uprawie roślina daje sporo przyjemności gdyż rośnie z dużym wigorem i jest odporna na wszelkie szkodniki oraz choroby co czyni ją świetnym wyborem dla początkujących ogrodników. Auto Mazar osiąga wysokość do jednego metra i daje przyzwoity plon. Odczucia są typowe dla szczepów indica czyli działają na ciało dając tzw „body high”. Polecamy każdemu, kto Auto Mazara jeszcze w swojej kolekcji nie miał.

2. Cheese Autoflowering

TOP 5 odmian autoflowering

Nasza następna rekomendacja to również klasyka – Cheese Autoflowering. Cheese zyskał swoją popularność ze względu na bardzo charakterystyczny, intensywny i słodki zapach przywodzący na myśl woń sera. Jest to łatwa i produktywna odmiana, która wydziela bardzo intensywny aromat już podczas uprawy, co trzeba mieć na względzie szykując się na serową rewolucję w swoim ogrodzie. Rośliny rosną maksymalnie do 1,5 m dając przyzwoity plon o silnym cielesnym działaniu. Ze względu za swój unikalny profil terpenowo-flawanoidowy Cheese Autoflowering jest pozycją obowiązkową dla każdego kolekcjonera konopnych genetyk.

3. Cream Caramel Auto

TOP 5 odmian autoflowering

Cream Caramel to wielokrotnie nagradzana odmiana, która świetnie nadaje się dla osób stosujących rośliny typu indica ze względów medycznych takich jak jaskra czy brak apetytu oraz walka z przewlekłym bólem. Swoją nazwę zawdzięcza zapachowi przypominającemu słodkie nuty karmelu i miodu. Rośliny Cream Caramel nadają się zarówno od chmurkę jak i do uprawy w pomieszczeniach. Krzaczki są średnio wysokości ok 1 m i dają stosunkowo niezły plon o dobrej jakości i sporej ilości kannabinoidów. Dodatkowo roślina lubi przybrać fioletowe barwy.

4. Northern Light Automatic

TOP 5 odmian autoflowering

Northern Lights Automatic to automatycznie kwitnąca wersja legendarnej odmiany jaką bez wątpienia jest NL. Northern Lights Automatic to roślina, która rośnie na ok 1-2 m i daje obfity plon, który ma powyżej 15% kannabinoidów. Do tego wszystkiego NL Automatic rośnie z dużym wigorem i ma stosunkowo krótki okres od kiełka do żniw. Geny NL posłużyły do powstania wielu równie legendarnych odmian. Każdy powinien spróbować.

5. Black Afghan Auto

TOP 5 odmian autoflowering

Auto Black Afghan jest krzyżówką Black Domina z Afghanem w wersji zakwitającej automatycznie. Bardzo kompaktowa, pełna wigoru, szybka, a zarazem dość produktywna odmiana, której cykl życia trwa około ośmiu tygodni. Auto Black Afghan rośnie bardzo niski – osiąga maksymalnie 60cm, niekiedy nawet 45cm, co czyni ją odmianą, która jest łatwa do ukrycia. Susz tej odmiany cechuje bardzo mocny zapach, w którym dobrze wyczuwalne są nuty obojga rodziców. Mocny i wyrazisty, ziemisty smak, któremu towarzyszą haszyszowe nuty Afghana.

Szczep Auto Black Afghan jest doskonałym wyborem dla pacjentów, którzy op0rócz THC potrzebują CBD. Odmiana ta, zawiera stężenie do 2% CBD oraz od 15 do nawet 20% THC.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać