Ciekawostki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Szefowa londyńskiej policji nie potrafi wyczuć zapachu marihuany?

Jak potwierdza przykład samej szefowej londyńskiej policji, wcale nie musisz spełniać wysokich wymogów, aby objąć wysoki szczebel w policyjnej karierze. Stojąca na czele londyńskiej policji Scotland Yard, Cressidy Dick, nie potrafi wyczuć zapachu marihuany. Taki sekret wyjawili jej koledzy z pracy.

Słuchacze BBC Radio 4 mogli usłyszeć podczas wczorajszej audycji bardzo interesującą ciekawostkę, która dotyczy szefowej londyńskiej policji. Informacją podzielili się jej koledzy z pracy, którzy z pewnością bardziej zasługują na najwyższy szczebel w swojej karierze lub zwyczajnie zazdroszczą samej posadki, ale czy szefowa Scotland Yardu nie powinna wiedzieć jak rozpoznać zapach marihuany?

Cressidy Dick, nie potrafi wyczuć zapachu marihuany.

„To prawda, moi współpracownicy nabijają się ze mnie, że nie jestem zdolna do wyczucia marihuany nawet wtedy, gdy mam ją pod nosem. W tej dziedzinie jestem beznadziejna” – przyznała Cressida Dick

Podczas audycji w BBC Radio 4, koledzy z pracy przytoczyli jej dość zabawną sytuację, kiedy to podczas śledztwa, Cressida Dick, nie zorientowała się, że w pokoju obok znajduje się ukryta plantacja konopi, z której wydzielał się bardzo intensywny zapach.

„Wszyscy palacze marihuany mogą czuć się bezpieczni, kiedy przechodzą obok szefowej policji” – skomentował prowadzący audycję.

Stanowisko szefowej Scotland Yardu Cressida Dick objęła w 2017 roku, a w brytyjskiej policji służy od 1983 roku. Jest pierwszą w historii kobietą, która stanęła na czelę Scotland Yardu, oraz pierwszą homoseksualną osobą na tym stanowisku.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać