Ciekawostki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Sprzątanie Zielonego Świata czyli akcja #StonerCleanupInitiative!

sprzątanie Zielonego Świata

Chyba każdy użytkownik marihuany uwielbia spędzać czas na łonie natury w czystym i przyjemnym otoczeniu. W dzisiejszych czasach ludzie bezczelnie zanieczyszczają środowisko, nawet te, które bezpośrednio ich otacza, dlatego WEEDNEWS dołącza się do akcji #StonerCleanupInitiative i nawołuje do akcji sprzątania swoich miejscówek!

Akcje sprzątania naszej planety odbywają się co roku w każdym zakątku świata. Jak wiadomo natura zawsze odpłaca nam dobrem za dobro. My pragniemy abyście uprzątnęli swoje ulubione miejscówki, w których lubicie spędzać czas w towarzystwie buszka i znajomych.

Nie musicie zamawiać kontenerów na odpady. Wystarczy podnieść plastikową butelkę, pozbierać rozbite szkło lub zwyczajnie zgarnąć papierek po batoniku, którego wcześniej skonsumowano w ramach gastro, ale dla tych najbardziej zaangażowanych przewidujemy coś specjalnego…

Konkurs!

Mimo, że każdy świadomy użytkownik trawki z własnej inicjatywy powinien dbać o porządek na swoim spocie, to na zachętę postanowiliśmy zorganizować konkurs dla naszych czytelników, w którym obdarujemy jednego z Was waporyzatorem Fenix Mini o wartości 450zł!

Oczywiście każde zgłoszenie musi zostać udokumentowane zdjęciem przed i po sprzątaniu miejscówki, więc łatwo nie będzie. Zdjęcia wstawiajcie na swoim Instagramie lub pod postem konkursowym na naszym facebookowym fanpage. Na zdjęciu obowiązkowo powinna być widoczna karteczka z dopiskiem WEEDNEWS.PL oraz tagiem #StonerCleanupInitiative.

Koniec wakacji to idealny okres na sprzątanie tego, co zostało po różnego typu biwakach i wypadach. Zgłoszenia przyjmowane więc będą do końca wakacji, czyli 31 Sierpnia 2018!

Pokażmy całemu Zielonemu Światu, że my palacze potrafimy zmobilizować się do aktywnego działania i zadbać o otaczającą nas florę i faunę w przeciwieństwie do miłośników napojów wyskokowych, po których często zostaje długi ślad na łonie natury…

 

Zajrzyj na oficjalną stronę inicjatywy #StonerCleanupInitiative 

Śledź nasz profil na instagramie

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać