Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

Spannabis 2023 – największe europejskie wydarzenie konopne już w ten weekend

Spannabis 2023

Spannabis 2023 – największe europejskie wydarzenie konopne odbędzie się już w ten weekend. Odbywające się w Barcelonie targi oraz towarzyszące im wydarzenia od lat są wiodącymi w Europie. Atmosfera, lokalne prawo, ludzie i kilka innych czynią to wydarzenie jedynym w swoim rodzaju. Oczywiście na Spananbis 2023 nie może zabraknąć ekipy WeedNews.pl relacjonującej wydarzenie dla tych, którym dotrzeć sie nie uda. Warto też przyjrzeć się wydarzeniom towarzyszącym, które w tym artykule także przybliżamy. Oto więcej informacji

Spannabis 2023 – największe europejskie wydarzenie konopne już w ten weekend

Spannabis to zdecydowanie największe konopne wydarzenie w Europie. Od 2002 roku do Barcelony zjeżdżają miłośnicy zioła z Europy i całego świata. Już za kilka dni Fira de Cornellà w Barcelonie stanie się na kilka dni światową stolicą zioła. Jak co roku.

Wystawcy

Spannabis 2023 to ponad 340 wystawców z całego świata. W dużej mierze są to topowe światowe marki czy to nasion, nawozów czy sprzętu do uprawy.

Raczej nie uraczycie tam producentów suszu CBD, Spananbis to wydarzenie gdzie zdecydowanie panuje THC.

Listę wystawców znajdziesz T U T A J.

Wydarzenia towarzyszące Spannabis 2023

Przy okazji święta konopi, którym Spannabis jest bez wątpienia, odbywają się wydarzenia towarzyszące mniej lub bardziej związane z samymi targami. Jakie wydarzenie odbędą sie w  tym roku?

Konferencja ICBCCzołowi eksperci z branży konopi indyjskich i politycy z całego świata spotkają się na jednodniowym wydarzeniu B2B International Cannabis Business Conference dzień przed Spannabis w Auditori Cornella 9 marca 2023 r. Spannabis połączył siły z International Cannabis Business Conference w 2019 r. Współpraca okazała się ogromnym sukcesem, od samego początku The International Cannabis Business Conference w Barcelonie było i nadal jest największym wydarzeniem B2B poświęconym konopiom indyjskim w Hiszpanii.

Więcej informacji Internationalcbc.com .

Spannabis Champions Cup jest bez wątpienia jeden z najważniejszych pucharów w Hiszpanii i jednen z najważniejszych na świecie. Podczas edycji 2023 po raz pierwszy Puchar Spannabis będzie miał, oprócz zwykłego jury VIP, ogólne jury, które przyzna własne nagrody.

Ceremonia wręczenia nagród jury VIP odbędzie się 10 marca 2023 r. o godz. 19:30 w audytorium Spannabis. Natomiast ceremonia wręczenia nagród popularnego jury odbędzie się w nocy 10-go, począwszy od godziny 21:00, w lokalu w centrum Barcelony, gdzie odbędzie się przyjęcie, na które wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni.

World Cannabis ConferenceW 2023 wraz ze Spannabis odbędzie się dziewiąta edycja World Cannabis Conference . To nowe wydanie zostanie zaprezentowane przez osobistości naukowe, medyczne i polityczne; jak również odpowiednich przedstawicieli sektora konopi indyjskich.

Światowa Konferencja Konopna stała się wydarzeniem wzorcowym dzięki przekazywaniu postępów i wysiłków podejmowanych w dziedzinie konopi indyjskich. Poprzez bloki tematyczne w formie forum, a także konkretne konferencje, można zgłębić różne wymiary tej, niestety, kontrowersyjnej rośliny. Więcej informacji na www.worldcannabisconferences.com

Premiera i prezentacja nowej linii nasion F1 od Royal Queen Seeds – Tuz przed tym jak otworzą się bramy Spannabis, w pobliskim hotelu Novotel odbędzie się uroczyste śniadanie, a zaraz po nim prezentacja nowej linii nasion F1 od RQS. Redakcja WeedNews.pl otrzymała od Royal Queen Seeds zaproszenie na to wydarzenie, które będziemy dla Was relacjonować. Prezentacja zaplanowana została na godzinę 10.00, dnia 10.03.20223.

BARCELONA – jednym z największych plusów wydarzenia jest miejsce, w którym sie ono odbywa. Barca to od lat europejska stolica konopi indyjskich, stosunkowo ciepły klimat, konopne kluby z suszami i koncentratami z górnej półki, zajebista atmosfera miasta, plaża i może – to oraz wiele więcej czyni niesamowity klimat miasta, do którego lubimy wracać.

W sobotę ok. południa zapraszamy na nasz kanał na Faceboook’u, gdzie odpalimy LIVE ze Spananbis 2023!

Wszystkie informacje oraz bilet znajdziesz na stronie wydarzenia T U T A J.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać