Ciekawostki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Robbie Williams dostał w prezencie od żony… plantację marihuany!

Raper Big Narstie ujawnia, że żona Robbiego Williamsa Ayda Field, zrobiła mu nietypowy prezent rocznicowy. Robbie dostał plantację marihuany. Gwiazda Grime’u została swego czasu zaproszona do domu pary gdzie artyści wspólnie pracowali nad kawałkami.

Robbie z żoną od jakiegoś czasu mieszkają w Kalifornii gdzie obecne prawo zezwala na uprawę zioła. Żona Williamsa, Ayda, postanowiła pomóc swojemu facetowi uniknąć kłopotów z Jej Wysokością i postanowiła, że sprezentuje mężowi farmę w miejscu gdzie nie grożą za to żadne represje prawne, gdzie będzie mógł spokojnie uprawiać i palić własne ziele.

To L.A., tutaj jest to legalne

Jej niespodziewany prezent z okazji rocznicy został odkryty przez Big Narstiego, który został zaproszony do ich domu w Los Angeles gdzie wspólnie pracowali nad numerem Go Mental 2017.

Big Narstie mówi, że widział prezent jaki Ayda Field sprawiła i był pozytywnie zaskoczony.

„Dostarczyła mu całą farmę z ziołem. Zainstalowała ją w piwnicy, w końcu to LA, tutaj jest to legalne” – mówi raper.

Jointy w pałacu Backingham

W przeszłości Robbie nie ukrywał swojej miłości do narkotyków klasy B (wg. Angielskiej klasyfikacji cannabis zalicza się do właśnie tej grupy), przyznając się do korzystania z zioła rekreacyjnie.

Podczas jednego ze spotkań, Robbie wyznał raperowi, że zdarzyło mu się wypalić spliffa w pałacu Backingham.

Miało to miejsce podczas obchodów Diamentowej Rocznicy Królowej w 2012 r. i zorganizowanego z tej okazji koncertu.

Do palenia zioła w Pałacu Backingham przyznali się również członkowie The Beatles, którzy palili marihuanę w toaletach pałacowych kilka minut przed przyznaniem im orderu MBE w 1965 roku.

John Lennon opowiedział później, o spotkaniu  z Jej Królewską Mością: „Chichraliśmy jak szaleni, ponieważ właśnie wypaliliśmy jointa w toalecie Pałacu Buckingham.”

W końcu szalone teksty na „Go Mental” Robbie’ego mają sens.

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać