Świat Medycznej Marihuany ZIELONE NEWSY

Konopny Farmaceuta przebadał w laboratorium medyczny susz od S-Lab [WIDEO]

medyczny susz od S-Lab

Konopny Farmaceuta przebadał w laboratorium medyczny susz od S-Lab. Pod lupę trafiły cztery odmiany od tego dystrybutora. Zostały one przebadane pod kątem zawartości kannabinoidów oraz terpenów. Czy deklaracje ich zawartości od producentów się potwierdziły? Zapraszamy do materiału.

Konopny Farmaceuta przebadał w laboratorium medyczny susz od S-Lab

Konopny Farmaceuta czyli mgr farm. Bartłomiej Zalewa postanowił laboratoryjnie przebadać susze od S-Lab.

Badanie dotyczyło kannabinoidów oraz profili terpenowych i zostało przeprowadzone przez renomowane laboratorium Cannalabs.

S-Lab jako dystrybutor medycznej marihuany, od pojawienia się na Polskim rynku, wzbudza sporo kontrowersji. Jeden z powodów, o którym mowa także w materiale Konopnego Farmaceuty, to kilka odmian, o nieco różnym działaniu, które zarejestrowane są jako jeden lek. Dlaczego taka sytuacja niesie za sobą pewne ryzyko ale ma też pewne plusy oraz z czego w ogóle to wynika pisaliśmy T U T A J.

Kolejne zarzuty jakie można często zobaczyć w sieci to jakość produktów, która według części pacjentów zostawia wiele do życzenia.

A czy Ty jesteś pacjentem korzystającym z suszu od S-Lab? Jeżeli tak to nie krępuj się w komentarzu zostawić swoją opinię.

1 Comment
  1. Cvssivn 1 rok ago
    Reply

    Z s-lab śmiało mogę polecić Master Kush – najsmaczniejsza propozycja od nich, do tego jest to dosyć euforyczna na początku co w moim przypadku również na plus. JH i BB także warto sprawdzić. Mango i Pink Kush odradzam ze względu na brak smaku i aromatu. GSC jeszcze nie miałem okazji sprawdzić.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać