Świat Palaczy ZIELONE NEWSY

Dworzec w Birmingham ewakuowany przez pozostawiony młynek do zioła w kształcie granatu

młynek do zioła w kształcie granatu

Niedawno z dworca w Birmingham ewakuowano setki ludzi, powodem był pozostawiony młynek do zioła w kształcie granatu. Służby wkroczyły po otrzymaniu zgłoszenia, że na stacji Birmingham New Street Station znaleziono przedmiot przypominający granat ręczny. Oto więcej informacji.

Dworzec w Birmingham ewakuowany przez pozostawiony młynek do zioła w kształcie granatu

W brytyjskim mieście Birmingham doszło niedawno do niecodziennej sytuacji. Ostatniego dnia października podczas popołudniowych godzin szczytu komunikacyjnego ewakuowano jedną ze stacji kolejowych, na której znajdowało się setki pasażerów. Powodem ewakuacji był znaleziony przedmiot, który wyglądał jak granat ręczny.

Przybyłe po poinformowaniu służby, w tym saperzy, natychmiast kazały wszystkim opuścić stację ok godziny 15.00

Stacja Birmingham New Street została ponownie otwarta gdy służby poinformowały, że znaleziony przedmiot to młynek do zioła wykonany w taki sposób, aby przypominał właśnie granat ręczny.

Sytuacja spowodowała też opóźnienia na wielu trasach kolejowych w skali kraju, które trwały do końca dnia, poinformował przewoźnik – National Rail Services.

Młynek do zioła czy zapalniczki w kształcie przedmiotów typu jak granat czy broń palna to nie nowość, niektóre potrafią być bardzo realistycznie wykonane. Dlatego mając w posiadaniu takie gadżety należy pamiętać, aby ich nie pozostawiać w miejscu publicznym bez nadzoru

Czytaj też: Kolejne szkodliwe dla konopi działania posłanki Beaty Maciejewskiej

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać