Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

„Chciał zobaczyć co z nich urośnie” 42 latek z Opola odpowie za prowadzenie plantacji konopi indyjskich.

Kryminalni z Brzegu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o przestępczość narkotykową. To 42-letni mieszkaniec miasta. W jego altanie mundurowi znaleźli konopie indyjskie i marihuanę. Mężczyzna tłumaczył, że rośliny uprawiał by sprawdzić czy coś z nich wyrośnie. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Policjanci z Brzegu podejrzewali 42-letniego mieszkańca miasta o związek z przestępczością narkotykową. Mężczyzna miał uprawiać konopie indyjskie. Z informacji śledczych wynikało, że uprawa miała się znajdować w altanie podejrzewanego.

Kilka dni temu policjanci potwierdzili te informacje. W poniedziałek tuż po godzinie 18:00 zastali 42-latka w altanie, gdzie w doniczkach rosły konopie indyjskie. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że rośliny zasiał na próbę, by sprawdzić czy coś z nich wyrośnie. Dodatkowo kryminalni ujawnili susz roślinny. Badanie pokazało, że to również narkotyki. Marihuanę podejrzewany ukrył w pojemniku po kawie.

42-latek usłyszał zarzuty uprawy i posiadania środków odurzających, do których się przyznał. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

http://www.24opole.pl/25551,Uprawial_konopie_w_altanie_chcial_sprawdzic_czy_cos_z_nich_wyrosnie,wiadomosc.html

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać