Świat Zielonego Kina i Muzyki ZIELONE NEWSY

Action Bronson aresztowany w Kosowie za palenie jointa na koncercie

Action Bronson aresztowany w Kosowie za palenie jointa na koncercie

Action Bronson aresztowany w Kosowie za palenie jointa na koncercie.

Nowojorski raper, szef kuchni i telewizyjna osobowość Action Bronson został aresztowany w sobotę w Kosowie za odpalenie jointa na scenie oraz rzucenie go na widownię. Policja zatrzymała rapera z Queens natychmiast, gdy zszedł ze sceny.

Do incydentu doszło gdy Bronson, który przypadkiem ma Albańskie korzenie, występował na festiwalu Sunny Hill Festival w Kosowie. Jak informuje portal TMZ, koncert, którego Bronson był gwiazdą odbywał się na wolnym powietrzu, a artysta odpalił skręta rozpoczynając utwór „Terry”.

Moment odpalenia jointa został uwieczniony na kamerze przez jednego z uczestników festiwalu, który opublikował go na Instagramie z podpisem w języku albańskim, który w wolnym tłumaczeniu brzmi „powód, dla którego został aresztowany wczoraj wieczorem”. Na filmie nie widać rapera rzucającego jointa w tłum, jednak portal TMZ twierdzi, że tak właśnie było.

Palenie zioła na koncertach jest dla Bronsona swego rodzaju rytuałem wyrażenia wdzięczności publice za zjawienie się. Jednak policja w Kosowie nie podeszła do tematu zbyt życzliwie i artysta został zatrzymany. Czy zatrzymanie było spowodowane Albańskim pochodzeniem rapera można się tylko domyślać.

Bronson, który już opuścił areszt, incydentu jeszcze nie skomentował. Raper jednak napisał, że jest zadowolony ze swojego czasu spędzonego w Kosowie.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać