Świat Waporyzacji ZIELONE NEWSY

Waporyzatory na każdą kieszeń!

Nie każdy z nas może sobie pozwolić na wydanie bardzo dużej kwoty na waporyzator z najwyższej półki. To jednak nie powód, aby zrezygnować z tej metody przyjmowania ziół. Tańsze waporyzatory również mogą być urządzeniami wysokiej jakości, choć należy być ostrożnym i wybierać odpowiednio. Które z mniej kosztownych waporyzatorów świetnie spełnią swoje zadanie, a ich zakup będzie opłacalny? Z poniższego artykułu dowiesz się, które waporyzatory – według nas – cechują się najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

W większości przypadków vaporizery z najwyższej półki cenowej odznaczają się lepszym działaniem i wysoką jakością wykonania. Ich koszt niekiedy przekracza nawet 1000 zł, nie każdy więc może jednorazowo wydać taką sumę pieniędzy. Przy wyborze waporyzatora warto zwrócić uwagę na sklepy oferujące jedynie urządzenia bezpieczne dla zdrowia. Sklep z waporyzatorami VapeFully ma w swojej ofercie również tańsze urządzenia, które działają świetnie i wyróżniają się rewelacyjnym stosunkiem jakości do ceny. Które waporyzatory będą najbardziej opłacalnym wyborem?

X-MAX Starry V2 Vaporizer – poręczność i dyskrecja w atrakcyjnej cenie

X-MAX Starry V2 Vaporizer jest ulepszoną wersją waporyzatora X-MAX Starry. Producenci dołożyli wszelkich starań, aby wyeliminować mankamenty, na które skarżyli się użytkownicy. Takie podejście sprawiło, że urządzenie działa niesamowicie i korzystnie się prezentuje. Jego niewielkie gabaryty można porównać do urządzeń z serii PAX, co sprawia, że X-MAX Starry V2 jest bardzo dyskretny – bez problemu można ukryć go w dłoni. Ceramiczna komora grzewcza oraz ustnik wykonany z ceramiki Zirconia zapewniają niesamowity smak pary. Warto dodać, że takie połączenie znalazło zastosowane w urządzeniach z najwyższej półki.

„Komora Starry V2 jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu do inhalacji będziemy zużywać niewielkie ilości suszu. W połączeniu z dużą mocą pary przemawia to pozytywnie za wydajnością tego modelu.” – wyjaśnia Ryszard Fazowski, ekspert waporyzacji z firmy VapeFully. Dzięki mocnej grzałce możemy cieszyć się dużą produkcją pary nawet przy intensywnych wdechach, zaś nagrzewanie urządzenia trwa zaledwie 30 sekund. W tym miejscu warto wspomnieć także o wymiennej baterii standardowego typu 18650. Niewielkim kosztem można dokupić zapasową baterię i wymienić gdy zajdzie taka potrzeba. Jak na urządzenie w tym przedziale cenowym, X-MAX Starry V2 wyróżnia się również precyzyjną regulacją temperatury. Regulacja w zakresie 100 – 240 stopni z dokładnością do 1 stopnia, oprócz różnorodnych ziół pozwoli odparować również koncentraty. Ten drugi rodzaj waporyzacji jest możliwy za sprawą wkładu na koncentraty dołączonego do zestawu. Wszystkie przedstawione cechy oraz korzystna cena zapewniają, że X-MAX Starry V2 to zdecydowanie jeden z najlepszych modeli elektronicznych w przedziale do 500zł.

NonaVong S Vaporizer – najbardziej oszczędny waporyzator!

NonaVong S Vaporizer jest urządzeniem nieco droższym niż bardzo popularny VapCap M 2018 Vaporizer. Różnica w cenie wynika z tego, że urządzenie jest wykonane z lepszych materiałów oraz po prostu działa lepiej. Komora grzewcza NonaVong S jest wykonana z tytanu, tak samo jak w przypadku OmniVap Vaporizer. Z kolei VapCap M posiada komorę ze stali, która wolniej się nagrzewa oraz wolniej stygnie, co nieco obniża wydajność inhalacji. Komora z tytanu zapewnia również lepszy smak pary i jej wyraźnie odczuwalną wyższą jakość. Możliwe jest też wypuszczanie ogromnych obłoków pary. Na wydajność NonaVong S korzystnie wpływa również możliwość regulacji objętości komory. „Znajdujące się w komorze sitko można umieścić w 1 z 3 pozycji, zmniejszając w ten sposób komorę o 25 i 50%. Takie rozwiązanie oraz ogólne wykonanie urządzenia pozwala uznać go za najbardziej opłacalny i oszczędny waporyzator na rynku spośród wszystkich modeli – zarówno elektronicznych jak i butanowych.” – dodaje ekspert z VapeFully.com/pl.

Oprócz tytanowej komory, przewagę NonaVong S nad VapCap M można znaleźć również w obrotowym ustniku, który poprawia komfort obracania waporyzatora w trakcie ogrzewania nasadki. Grubsza obudowa NonaVong S pozwala z kolei na wygodne połączenie z fajkami wodnymi ze złączem o szlifie 14,5mm, czego nie zapewnia VapCap M. Kupno dodatkowego adaptera nie jest więc konieczne, co jest dużą zaletą tego waporyzatora. Rozważając zakup VapCap M warto więc przyjrzeć się bliżej NonaVong, który jest najbardziej opłacalnym z VapCapów, przy okazji wyróżniającym się wieloma innymi zaletami.

Boundless CF Vaporizer – uniwersalny sprzęt w niskiej cenie

Boundless CF Vaporizer to vaporizer, który pod niepozorną obudową skrywa prawdziwą bestię! Ten model posiada bardzo pojemną komorę, która mieści nawet do 0,5g suszu, co umożliwia satysfakcjonującą waporyzację wraz z przyjaciółmi. W przypadku waporyzacji jednoosobowych ten vaporizer również świetnie się sprawdzi – jego hybrydowe ogrzewanie, czyli połączenie kondukcji i konwekcji, pozwala na uzyskanie niesamowitych rezultatów nawet przy nabiciach tak małych, jak 0,15g suszu i. Reasumując, dzięki efektywnemu systemowi grzewczemu nie musimy w całości wypełniać komory, aby uzyskać świetne rezultaty, choć przy pełnym nabiciu urządzenie również doskonale się sprawdzi, np. do inhalacji grupowych lub jeśli po prostu lubimy długie sesje.

Komora z wysokiej klasy ceramiki nie wpływa negatywnie na smak pary, co może być obserwowane w przypadku komory stalowej. Niezwykle mocna grzałka o mocy aż 80W pozwala na natychmiastowe nagrzewanie, które trwa jedynie 20s. Ponadto, nawet przy silnych wdechach możliwe jest wypuszczanie wielkich chmurek – nawet najmocniejsze wdechy nie są w stanie schłodzić grzałki i nie powodują spadku produkcji pary. Z kolei moc pary zadowoli nawet doświadczonych konsumentów ziół i może być dla nich miłym zaskoczeniem. Boundless CF idealnie sprawdzi się również w przypadku waporyzacji w połączeniu z wodną fajką. Ładowanie urządzenia jest wygodne dzięki portowi micro-USB. Jedno naładowanie zapewnia 60 minut pracy, a w razie potrzeby doładowanie np. powerbankiem nie sprawia kłopotu. Ten vaporizer przenośny cechuje się niezwykłą uniwersalnością – możemy uzyskać łagodną parę o niesamowitym smaku lub ogromne chmurki mocnej pary. Tak zróżnicowane efekty można uzyskać dzięki 5 zaprogramowanym ustawieniom temperatury mieszczącym się w  zakresie 179-216 stopni. Boundless CF jest dostępny w przystępnej cenie oraz posiada cechy waporyzatora z najwyższej półki. Jeśli chodzi o modele elektroniczne to jest to jedno z najbardziej opłacalnych urządzeń.

Wysokiej jakości vaporizer nie musi być bardzo kosztowny!

Kupno wysokiej jakości waporyzatora nie musi wiązać się z wydatkiem 4-cyfrowej kwoty. Za połowę tej ceny możliwe jest nabycie dobrego sprzętu, który w pełni nas usatysfakcjonuje i dostarczy niesamowitych wrażeń. Przedstawione modele są w pełni bezpieczne dla zdrowia, zaś ich działanie może być śmiało porównywane z modelami wyższej klasy

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać