Świat Medycznej Marihuany ZIELONE NEWSY

Rick Simpson potrzebuje naszej pomocy [WIDEO]

rick simpson

Rick Simpson, twórca oleju konopnego RSO (Rick Simpson Oil), który uratował zdrowie i życie tysięcy ludzi, potrzebuje wsparcia. Rick był w ostatnich latach znacznie mniej aktywny w swojej działalności polegającej m.in. na promowaniu zdrowotnych właściwości konopi. Będąc osobą ceniącą sobie prywatność, dopiero ostatnio przyznał, że w roku 2018 doznał udaru, z którego konsekwencjami zmaga się do dziś. Wraz z małżonką opublikował na swoich kanałach apel z prośbą o pomoc w związku z trudną sytuacją w jakiej się znalazł, oto więcej informacji.

Rick Simpson potrzebuje wsparcia

R.Simpson jest legendą konopnego świata oraz człowiekiem, który uratował zdrowie i życie tysięcy ludzi. Jego olej RSO, pozyskiwany z konopi indyjskich, uratował życie niejednemu pacjentowi onkologicznemu i nie tylko. Wielu z nich „tradycyjna” farmakologia nie dawała szansy na przeżycie, kwalifikowano ich jako pacjentów paliatywnych, którym nie da się już pomóc. Przeżyli dzięki RSO. Takich osób, którym ten konopny olej pomógł uratować zdrowie i życie są tysiące.

Rick blisko 20 lat temu zdał sobie sprawę z uzdrawiającej mocy konopi. Od tamtej pory za darmo udostępnia swoją autorską metodę pozyskiwania oleju głosząc przy tym, że chce, aby każdy miał możliwość samoleczenia się przy pomocy tej cudownej rośliny. Jego działalność w ostatniej dekadzie to niezliczone wykłady, wywiady i spotkania, który celem jest promocja prozdrowotnych właściwości marihuany oraz lobbing na rzecz zmiany przepisów prawa dot. marihuany.

Dziś Rick Simpson sam potrzebuje naszego wsparcia. Wszystko przez udar, którego doznał w 2018 r. Oto apel zamieszczony pierwotnie w listopadzie na oficjalnym kanale Ricka na FB:

Drodzy przyjaciele,
Mamy do przekazania kilka ważnych wiadomości.
Wielu z was zastanawiało się, dlaczego Rick Simpson nie był obecny na arenie publicznej w ostatnich latach. Postanowiliśmy poinformować opinię publiczną, że w maju 2018 roku Rick doznał udaru i od tego czasu jest w trakcie rekonwalescencji.
Będąc osobą bardzo prywatną, ani Rick, ani jego rodzina nie chcieli wcześniej upubliczniać tych informacji, aby mógł w pełni skupić się na swoim wyzdrowieniu.
Nie trzeba dodawać, że udar i jego następstwa często okazują się ekstremalnym wyzwaniem zarówno dla osoby, która na niego cierpiała, jak i dla jej najbliższej rodziny.

Od czasu udaru Ricka jego jedyną opiekunką była i nadal jest jego żona Danijela, z którą przez ostatnie siedem lat pilnie pracował nad edukacją ludzi na temat korzyści płynących z marihuany leczniczej poprzez wykłady, wywiady i konsultacje na całym świecie, prowadząc bazę w Europie. .
Rick przebył długą drogę w ciągu ostatnich dwóch i pół roku, ale pomimo wszystkich ludzkich wysiłków, aby zaspokoić i nadążyć za wszystkimi potrzebami medycznymi Ricka, Rick i Danijela stoją teraz w obliczu ogromnych wyzwań finansowych.
W związku z tym organizujemy zbiórkę funduszy na pokrycie kosztów leczenia Ricka, tych poniesionych w ciągu ostatnich dwóch i pół roku oraz tych, które wciąż są na horyzoncie.

Po latach opowiadania się za prawami ludzi do leczenia się za pomocą naturalnych środków, a dokładniej oleju z konopi indyjskich, znanego dziś powszechnie jako RSO – Rick Simpson Oil, którego używa wiele osób na całym świecie, aby leczyć lub pomagać regulować wiele różnych chorób, a po napisaniu dwóch książek na ten temat, udzieleniu niezliczonych wywiadów i wykładów, Rick potrzebuje teraz życzliwości od was wszystkich, którzy chcą i mogą pomóc.

Jak możesz pomóc?

Możesz wesprzeć Ricka Simpsona, kupując jedną z jego książek lub przekazując darowiznę!
Kup jedną z książek Ricka na: www.simpsonramadur.com

Można przekazać darowiznę na rzecz Ricka Simpsona za pomocą przycisku DONATE (DAROWIZNA)
na tych dwóch oficjalnych stronach internetowych: www.simpsonramadur.com oraz www.phoenixtears.ca
Z całego serca dziękujemy!
Rick i Danijela Simpson 

Na serwisie GoFundMe utworzona jest także zbiórka, znajdziecie ją T U T A J

Oto krótki film opisujący obecna sytuację Ricka:

2 komentarze
  1. poison 3 lata ago
    Reply

    Niech dzisiejszy dzień będzie dniem wsparcia Ricka Simpsona. Pomógł tak wielu ludziom, teraz my pomóżmy Jemu.

  2. NALEPA571 3 lata ago
    Reply

    Thank you!!1

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać