Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Nowy Dwór Gdański: zlikwidowano nielegalną plantację marihuany w środku łąki

zlikwidowano nielegalną plantację marihuany

Przedwczoraj w okolicach Nowego Dworu Gdańskiego policjanci zlikwidowano nielegalną plantację marihuany, która prowadzona była w środku łąki. Policjanci na rolniczych nieużytkach zabezpieczyli 20 krzaków konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu,

Dzięki temu zapobiegli trafieniu do obrotu pokaźnych ilości środków odurzających, które mogłyby zostać z nich uzyskane. Na terenie jednej z miejscowości w powiecie Nowodworskim, tamtejsi kryminalni zdobyli informację o plantacji konopi indyjskich na jednej z pobliskich łąk.

Zlikwidowano nielegalną plantację marihuany

Na miejscu, prawie kilometr od drogi ujawnili uprawę roślin, która prowadzona była wśród nieużytków rolnych. W „ogródku” zabezpieczono 20 krzewów konopi, od 37 cm do 100 cm wzrostu. Wszystkie z nich zostały zabezpieczone oraz posłużą jako dowód w sprawie. Po przebadaniu narkotestem potwierdziło się, że były to konopie indyjskie.

Funkcjonariusze zajmujący się obecnie tą sprawą ustalają osoby, które mogą być odpowiedzialne za „dziką” uprawę konopi indyjskich. Ogrodnikom może grozić do 8 lat pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać