Świat Zielonych Wydarzeń i Eventów ZIELONE NEWSY

Międzynarodowe Targi Konopne Cannabizz Warsaw 2019 już wkrótce

Cannabizz Warsaw 2019

W dniach 29.11 – 1.12. 2019 r. w stolicy odbędą się Międzynarodowe Targi Konopne Cannabizz Warsaw 2019. Będzie to trzecia edycja wydarzenia. W zeszłym roku przyjechało 70 wystawców. W tym roku ma ich być ok. 80. Organizatorzy liczą, że kolejna edycja przyczyni się do jeszcze większej świadomości Polaków na temat konopi. Oprócz samych targów odbędą się też wydarzenia towarzyszące.

Cannabizz Warsaw 2019

Podczas Targów, które odbędą na powierzchni 10.000 m2, zaprezentują się m.in. producenci: nasion, systemów do uprawy outdoor i indoor, nawozów, odzieży, kosmetyków, produktów CBD, konopnej żywności, napojów ale także materiałów budowlanych.

Konferencje

Odwiedzający będą mieć okazję spróbować wielu produktów pochodzenia konopnego, ale także w ramach międzynarodowej i interdyscyplinarnej konferencji towarzyszącej targom poszerzyć swoją wiedzę na temat konopi. A będzie o czym i kogo słuchać bowiem konopie to roślina wszechstronna, która może być wykorzystana nie tylko w medycynie, ale również w kosmetyce, przemyśle, budownictwie i wielu innych dziedzinach życia. Wykłady i seminaria poprowadzone zostaną przez specjalistów z całego świata. Wszystkie informacje wraz z harmonogramem znajdziecie na stronie cannabizz.pl

Każdy miłośnik konopi na Cannabizz Warsaw 2019 z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Na targach czeka na odwiedzających również ogromna liczba próbek, gadżetów i upominków,

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać