Świat Medycznej Marihuany ZIELONE NEWSY

Medyczna marihuana: Aurora obniżyła cenę jednego z produktów o 18 proc.

medyczna marihuana

Medyczna marihuana od Aurory do końca miesiąca dostępna będzie w cenie obniżonej o prawie 18 proc. Promocja dotyczy jednego z najpopularniejszych produktów od tego producenta, który teraz można nabyć w cenie 550 zł. za 10 gramów. Są też apteki, które produkt sprzedają po 450 zł., co jest bardzo dobrą informacja dla pacjentów.

Medyczna marihuana od Aurory w obniżonej cenie

Medyczna marihuana od Aurory, a konkretnie produkt Aurora Cannabis Flos 20/1 (20% THC, <1% CBD) jest dostępna w promocyjnej cenie, która został obniżona dokładnie o 17,8 proc.

10. gramowe opakowanie kosztuje teraz średnio 550 zł. Przed obniżką cena oscylowała w okolicy 670-700 w zależności od apteki.

Obniżona cena obowiązywać będzie do końca października.

Co ciekawe, w niektórych aptekach można nabyć produkt po jeszcze niższej cenie. Najniższa ustalona przez nas cena w jednej z aptek na Śląsku to 450 zł za 10 gramów i to do końca listopada. Takich aptek jest na terenie kraju jest zapewne więcej, dlatego warto przed zakupem sprawdzić kilka aptek w swojej okolicy. Skąd ta różnica? Wynika ona z polityki niektórych aptek, które m.in. obniżają marżę oraz robią zapasy produktu, póki jest on w hurtowniach dostępny w obniżonej cenie, przez co same mogą produkt sprzedawać taniej, gdy w hurtowniach cena wróci do regularnej.

Na chwilę obecną w aptekach dostać można także produkt Aurora Cannabis Flos 22/1 (22% THC, <1%CBD) w regularnej cenie (ok. 670-710 zł za 10 gramów)

Aby ustalić, które apteki w okolicy dysponują medyczną marihuaną, polecamy skorzystać ze strony gdziepolek.pl

1 Comment
  1. Jacek Herer 4 lata ago
    Reply

    No w końcu, bo te regularne ceny są z kosmosu. Kiedy będą zezwolenia na uprawę w Polsce?

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać