Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Jelcz-Laskowice: słoik marihuany w plecaku

Dzielnicowi patrolujący ulice Jelcza-Laskowic zatrzymali 23-letniego mieszkańca tego miasta po tym, jak w trakcie przeszukania, w jego plecaku funkcjonariusze ujawnili słoik marihuany.

15 Maja przy ulicy Wrocławskiej w Jelcz-Laskowicach funkcjonariusze pełniący służbę zauważyli młodego mężczyznę, który na widok patrolu zaczął zachowywać się nienaturalnie. Dzielnicowi postanowili więc sprawdzić powód podejrzanego zachowania.

Dzielnicowi z Jelcza-Laskowic, w trakcie obchodu swojego rejonu służbowego, zauważyli na ul. Wrocławskiej młodego mężczyznę, który na widok patrolu zaczął szybkim krokiem oddalać się. Intuicja i doświadczenie zawodowe podpowiedziały funkcjonariuszom, żeby zainteresować się przyczyną tak nerwowego zachowania młodego człowieka. Policjanci wylegitymowali mężczyznę, okazał się nim 23-letni mieszkaniec Jelcza-Laskowic. W trakcie rozmowy ze stróżami prawa mężczyzna nadal zachowywał się nerwowo i chaotycznie odpowiadał na zadawane mu pytania. Wokół mężczyzny wyczuwalny był silny zapach marihuany. Ten czynnik zdecydował o sprawdzeniu zawartości plecaka 23-latka. Policjanci ujawnili w nim słoik z marihuaną.

informuje Alicja Jędo, rzecznik prasowy KPP w Oławie.

23-letni mieszkaniec Jelcza-Laskowic został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Oławie gdzie w trakcie przesłuchania przyznał się do posiadania środków odurzających. Za posiadanie marihuany mężczyźnie grożą aż 3 lata pozbawienia wolności.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać