Świat Medycznej Marihuany ZIELONE NEWSY

Do aptek wrócił susz Red No 2 – wzór recepty

Red No 2 - wzór recepty

Do aptek wrócił susz Red No 2, to bardzo dobra wiadomość dla pacjentów, którzy wyczekiwali tego suszu od wielu tygodni. Przypominamy wzór recepty na ten produkt. Od producenta, Spectrum Therapeutics / Canopy Growth, otrzymaliśmy także informacje na temat dostępności oraz planowanych dostaw innych produktów producenta. Oto więcej informacji.

Do aptek wrócił susz Red No 2 – wzór recepty

Długo wyczekiwana dostawa suszu medycznej marihuany od Spectrum Therapeutics / Canopy Growth dotarła wreszcie w czwartek do polskich hurtowni medycznych skąd jest rozsyłana do aptek. Produkt powinien być już dostępny w aptekach na terenie całego kraju.

Red No 2 - wzór recepty
Red No 2 – wzór recepty

Red No 2 to odmiana Lemon Skunk, która jest w 60% sativą. Zawiera 19% THC(+/- 10%) oraz poniżej 1% CBD. Działa na poprawę nastroju, pobudza kreatywność ora apetyt. Sprawdza się także przeciwbólowo, dobra odmiana do stosowania w dzień lecz w większych dawkach działa także nasennie.

Mamy też informację o pozostałych produktach od Spectrum / Canopy.

Cannabis Flos, Canopy Growth 20% THC: pojedyncze opakowania są jeszcze dostępne w wybranych aptekach na terenie kraju. Sugerujemy sprawdzenie portalu gdziepolek.pl lub ktomalek.pl w celu sprawdzenia dostępności. Kolejna dostawa tego produktu spodziewana jest pod koniec kwietnia. 

Cannabis flos, Canopy Growth 8% THC, 7% CBD: Chwilowo niedostępny. Planowana dostawa w drugiej połowie kwietnia

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać