Świat Zielonego Biznesu ZIELONE NEWSY

Własna uprawa konopi indyjskich w Tajlandii? Green Harvest Farm daje taką możliwość dla każdego

uprawa konopi indyjskich w Tajlandii

Własna uprawa konopi indyjskich w Tajlandii? Green Harvest Farm daje taką możliwość dla każdego, kto chciałby skorzystać z możliwości zarabiania na azjatyckim rynku legalnej marihuany, który w Tajlandii został uwolniony w zeszłym roku. Od tamtego czasu w Tajlandii powstało wiele firm zajmujących się produkcją ziela, która jest bardzo opłacalna. Teraz firma Green Harvest Farm daje możliwość uruchomienia własnych upraw na zasadzie franczyzy. Oto więcej informacji.

Własna uprawa konopi indyjskich w Tajlandii? Green Harvest Farm daje taką możliwość

W ciągu ostatniego roku oczy całego konopnego świata były mocno zwrócone w stronę Tajlandii. Wszystko za sprawą usunięcia marihuany z listy substancji zakazanych przez tamtejsze władze. Tajlandia jest krajem dobrze rozwiniętym oraz bardzo popularnym kierunkiem turystycznym, to oraz możliwość eksportowania produktu sprawia, że jest to rynek bardzo dochodowy, który pomimo spadku cen suszu w ciągu roku – nadal jest bardzo rentowny i nic nie zapowiada, aby miało się to w najbliższym czasie zmieniło.

W ciągu ostatniego roku w Tajlandii swoje konopne biznesy otworzyły m.in takie legendy jak Cookies czy Terps Army. Teraz swój konopny biznes w Tajlandii może otworzyć każdy, wystarczy zgłosić się do Green Harvest Farm.

„Światowy rynek konopi przeżywa fazę szybkiego rozwoju. Istnieje silny trend w kierunku liberalizacji prawa dot. konopi do celów rekreacyjnych i medycznych. Stany Zjednoczone, Niemcy, Malta, Chorwacja i wiele innych krajów podejmuje kroki w kierunku legalizacji.
Tajlandzki rynek konopi indyjskich był wart 800 mln USD do końca 2022 r., a według prognoz University of Thailand Chamber of Commerce (UTCC) wzrośnie w tym roku do 900 mln USD. Do 2025 r. rynek będzie wart 1,5 mld USD.”

uprawa konopi indyjskich w Tajlandii

„Nasza oferta obejmuje różne odmiany suszu marihuany, bogate w różnorodne kannabinoidy i terpeny, które wpływają na indywidualne preferencje naszych klientów. W Green Harvest Farm przestrzegamy wszystkich obowiązujących przepisów i regulacji dotyczących uprawy i dystrybucji marihuany. Nasze procesy produkcyjne są zgodne z najwyższymi standardami branżowymi, aby zapewnić naszym klientom bezpieczne i legalne produkty.

Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy posiadają wiedzę i pasję do uprawy konopi. Każdy członek naszego zespołu jest zaangażowany w tworzenie najlepszych produktów, dbając o każdy etap produkcji – od nasion do gotowego produktu.”

-czytamy na stronie Green Harvest Farm

uprawa konopi indyjskich w Tajlandii

Teraz Green Harvest Farm umożliwia każdemu zarabianie na legalnej marihuanie organizując obiekty uprawowe na zasadach franczyzowych. Wiele osób przez lata czekało na zmiany prawne, które umożliwią prowadzenie legalnego biznesu opartego o konopie indyjskie. Pomimo, że zmiany te nie zaszły jeszcze w naszym regionie, jest okazja, aby partycypować w już zalegalizowanych rynkach jak np. Tajlandia.

Poniżej przedstawiamy prezentację dla zainteresowanych zarabianiem na legalnej marihuanie:

Green Harvest Farm -uprawa konopi indyjskich w Tajlandii

Wszelkie informacje w jezyku polskim oraz angielskim znajdziesz na stronie greenharvestfarm.co.uk

2 komentarze
 1. Marcin 7 miesięcy ago
  Reply

  Gdzie co jak i zaile trza miec hajsu na start?

  • Teone 7 miesięcy ago
   Reply

   Wszystko jest w artykule

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać