Kryminalne Zagadki Zielonego Świata ZIELONE NEWSY

Hamburg: szef policji zatrzymany za kupowanie marihuany na ulicy

zatrzymany za kupowanie marihuany na ulicy

Jak donoszą niemieckie media, szef policji w Hamburgu został zatrzymany za kupowanie marihuany na ulicy. Co ciekawe, zakupu dokonał w miejscu o którym powszechnie wiadomo, że jest obserwowane przez policję ze względu, o ironio, na handel narkotykami.

Był instruktorem w akademii policyjnej oraz szefem lokalnej policji – ale teraz 47-letni funkcjonariusz ma poważne problemy.  został przyłapany na kupowaniu marihuany od ulicznego dilera.Jak na ironię sytuacja miała miejsce na ulicy St. Pauli Hafenstrasse przy Balduintreppe – miejscu znanym powszechnie z tego, że można tam kupić narkotyki oraz z tego, że kręci się tam policja, która proceder ten stara się ograniczyć

Kontrole i policyjne obserwacje na tej przyportowej drodze odbywa się codziennie. Teren pomiędzy St. Pauli i Altoną (dzielnica Hamburga) jest codziennie wielokrotnie patrolowany przez funkcjonariuszy prewencji oraz kryminalnych i narkotykowych po cywilnemu,  wiedzą o tym wszyscy. A jednak, 47-letni komisarz, jak podaje „Abendblatt”, odwiedził lokalnego dilera w poprzednią środę i zakupił od niego cztery pakunki z suszem konopnym, wagi nie podano. Według raportu szef policji został rozpoznany przez obserwujących okolicę funkcjonariuszy – i był śledzony. Podejrzany został aresztowany przez kolegów z pracy. Według „Abendblatt” został natychmiastowo usunięty z Akademii oraz przeniesiony do innego wydziału. Ponadto zostało wszczęte postępowanie karne i dyscyplinarne.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Może Ci się spodobać